[ Dureri abdominale | Vndecare acnee | Dependenta de alcool | Alergii | Artrita si artrita severa | Astm | Cancer | Infectie cu candida | Colita, infectii urinare | Colita ulceroasa | Constipatia | Diabet | Diaree | Migrene, dureri de cap | Diverse alte dureri | Eczeme | Emfizem pulmonar | Endometrioza | Lipsa energiei | Probleme cu fierea | Dependenta de fumat, tutun si nicotina | Guta | Hemoroizi | Hepatita C | Hernie | Infarct miocardic | Lupus | Matreata persistenta | Caderea parului (chelie, alopecie) | Picioare mirositoare | Piele: pete, riduri, aspect | Sindrom premenstrual (PMS) | Probleme cu inima | Prostatita | Psoriazis | Raceala si gripa | Scleroza multipla | Slabire | Tensiune arteriala ]

Subiect inchis  Posteaza subiect 
livare bucuresti
Autor Mesaj
catalin82
Junior Member
**

Grup: Registered
Inscris: Oct 2006
Status: Offline
Reputatie: 0

Buna ziua,

Am facut chiar astazi o comanda pentru 3 plicuri de ceai. Dupa cate am vazut livrarea dureaza pana la 10 zile. Ma aflu intr-o situatie mai complicata si in cazul in care aveti cumva un sediu in Bucuresti(am citit ca nu aveti loc de desfacere) v-as fi recunoscator daca am putea face in asa fel incat sa intru in posesia produsului cu cat mai repede posibil. Chiar daca stiu ca nu aveti sediu daca sunteti din Bucuresti m-ati ajuta. Va multumesc pentru intelegerea situatiei si ajutor.

Catalin

24-10-2006 05:21 PM
Gaseste toate mesajele acestui utilizator
cip
Administrator

Grup: Administrators
Inscris: Jul 2004
Status: Offline
Reputatie: 2

Termenul de 10 zile se refera la zile lucratoare deci in zile ar fi aproximativ 14.

Oricum, intelegem ca va grabiti si de aceea va vom trimite comanda chiar acum si o veti putea ridica cel mai devreme, daca ajunge, maine dupa-amiaza. Daca, nu mergeti vineri la posta chiar daca nu primiti aviz.

De regula posta uita sa puna avizele si de aceea este util sa spuneti ca aveti nevoie urgenta de colet pentru un caz grav de sanatate pentru ca angajatii postei sa-l caute. Probabil vor insista sa veniti cu avizul deoarece este mai greu pentru ei sa-i caute fara, insa cu putina insistenta il veti putea ridica oricum.

Banuiesc ca aveti acelasi user si pentru contul de client.

Referitor la intrebarea dv. va pot spune ca avem si sediu in Bucuresti dar numai pentru productie si din pacate nu putem invita clientii la sediul nostru.

Cititi regulile forumului inainte de a scrie pe forum.
IMPORTANT: DONATI pentru SANATORIU! - poate doar sa cititi pentru ce dorim donatii de la dv...

[ Info: Kombucco Orientalis | Info: Ceaiul Indian Chippewa | Cum comand Kombucco sau Chippewa | Formular de comanda pentru Kombucco si Chippewa | Anunturi importante pentru clienti ]
25-10-2006 02:49 PM
Viziteaza site-ul acestui utilizator Gaseste toate mesajele acestui utilizator
Subiect inchis  Posteaza subiect 

Vizualizeaza o versiune printabila
Trimite acest subiect unui prieten
Inscrie-te in acest subiect | Adauga subiect la favorite

Mergi la forum:

Permisiuni
Nu puteti posta subiecte noi.
Nu puteti posta raspunsuri.
Nu puteti posta atasamente.
Nu puteti edita mesajele proprii.