forum.alb.ro
Comanda - Versiune printabila

+- forum.alb.ro (http://forum.alb.ro)
+-- Forum: Suport pentru clienti (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Comenzi on-line (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Subiect: Comanda (/showthread.php?tid=533)

Comanda - Cornelia - 09-05-2008 11:13 AM

v-am scris din contul meu o scrisoare referitoare la faptul ca nu pot sa fac o comanda noua deoarece comanda veche nu a trecut inca in istoric chiar daca am primit-o si am confirmat acest lucru. v-am trimis si nr. chitantei cu care am achitat coletul dar nu s-a intamplat inca nimic... in continuare tot nu pot sa fac o alta comanda.. poate reusiti sa remediati mai repede acest lucru.( nume utilizator cont de comanda: ddcornelia)
multumesc!

RE: Comanda - admin - 17-05-2008 10:44 AM

Cornelia a scris:
v-am scris din contul meu o scrisoare referitoare la faptul ca nu pot sa fac o comanda noua deoarece comanda veche nu a trecut inca in istoric chiar daca am primit-o si am confirmat acest lucru. v-am trimis si nr. chitantei cu care am achitat coletul dar nu s-a intamplat inca nimic... in continuare tot nu pot sa fac o alta comanda.. poate reusiti sa remediati mai repede acest lucru.( nume utilizator cont de comanda: ddcornelia)
multumesc!

Am rezolvat problema dv. V-am trimis un e-mail in acest sens. Ne pare rau ca a durat ceva mai mult insa avem foarte multe comenzi de prelucrat.

cu stima,
Ciprian Cernat.