[ Dureri abdominale | Vndecare acnee | Dependenta de alcool | Alergii | Artrita si artrita severa | Astm | Cancer | Infectie cu candida | Colita, infectii urinare | Colita ulceroasa | Constipatia | Diabet | Diaree | Migrene, dureri de cap | Diverse alte dureri | Eczeme | Emfizem pulmonar | Endometrioza | Lipsa energiei | Probleme cu fierea | Dependenta de fumat, tutun si nicotina | Guta | Hemoroizi | Hepatita C | Hernie | Infarct miocardic | Lupus | Matreata persistenta | Caderea parului (chelie, alopecie) | Picioare mirositoare | Piele: pete, riduri, aspect | Sindrom premenstrual (PMS) | Probleme cu inima | Prostatita | Psoriazis | Raceala si gripa | Scleroza multipla | Slabire | Tensiune arteriala ]

Subiect inchis  Posteaza subiect 
utilizarea fast courier
Autor Mesaj
scd
Junior Member
**

Grup: Registered
Inscris: Dec 2007
Status: Offline
Reputatie: 0
utilizarea fast courier

Buna ziua,
Am citit pe forumul dvs. ca daca vreau sa fac si sa-mi fie livrata o comanda pana in data de 9.01.2008, pot sa comand pe sit-ul partener, http://shop.kombucco.info. Am facut comanda, dar nu mi s-a oferit varianta livrarii prin fast courier care ma interesa in mod deosebit! Am deschis cont si la dvs. - scd - pentru ca pe pag web partenera nu am reusit sa gasesc un contact unde sa intreb de ce mi s-a luat comanda direct cu livrare prin posta!
In asteptarea unui raspuns care sa ma indrume ce pasi trebuie sa urmez, va multumesc!
Diana Catindatu, cont scd

30-12-2007 10:46 PM
Gaseste toate mesajele acestui utilizator
Subiect inchis  Posteaza subiect 

Mesaje in acest subiect
utilizarea fast courier - scd - 30-12-2007 10:46 PM
RE: utilizarea fast courier - cip - 03-01-2008, 10:07 PM
RE: utilizarea fast courier - scd - 03-01-2008, 10:13 PM
RE: utilizarea fast courier - scd - 03-01-2008, 10:15 PM

Vizualizeaza o versiune printabila
Trimite acest subiect unui prieten
Inscrie-te in acest subiect | Adauga subiect la favorite